Firemní eventy

Balónkové dekorace pro váš firemní event

Specializujeme se na vytváření mimořádných balónkových dekorací, které dodají vašim firemním akcím nádech elegance, barev a vzrušení.

Ať už pořádáte konferenci, otevíráte novou provozovnu nebo vás čeká firemní večírek, naše balónky jsou vždy navrženy tak, aby zapůsobily.

Rozmanitost a originalita

Klasické balónkové girlandy a brány, velkolepé fotostěny nebo umělecké abstrakce. Naše balónkové dekorace jsou pokaždé jiné. Namícháme barvy, velikosti a styly, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám.

Objednat ↓

Profesionální servis

Jsme zde, abychom vás provedli každým krokem na cestě k dokonalé balónkové výzdobě.

Nepotřebujete mít jasnou vizi od začátku. Podle fotografií prostor nebo osobní obhlídky vám rádi navrhneme nejlepší řešení na míru vašemu vkusu a rozpočtu.

Postaráme se o celý proces od moodboardů a technických příprav, přes pečlivé provedení každého detailu na místě, až po případnou deinstalaci a úklid.

Vánoční večírek ve stylu Harry Potter

Balónkové dekorace v souladu s firemní identitou

Každý prvek naší balónové výzdoby vybíráme tak, aby byl souladu s vizuálním stylem vaší společnosti nebo tématem události. Chcete do balónků promítnout firemní barvy? Pošlete nám logo a zbytek nechte na nás.

Myslíme na přírodu

V Překvapíto kombinujeme krásu se zodpovědností. Profesionální dekorační balónky, které používáme, jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného přírodního latexu. Ať už tedy zvolíte balónky jakýchkoli barev, vždycky budou „zelené“.

Objednat ↓