Balónky na svatbu

Balónkové dekorace na svatbu

Balónky na svatbách jsou prostě úžasné. Dokáží nádherně podtrhnout svatební výzdobu a vytvořit dojem luxusu a elegance. Hravě je propojíme s tématem vaší svatby a umocníme tím krásu vašeho výjimečného dne.

Vždy jiné, vždy krásné

Stejně jako každá láska je jedinečná, i naše svatební balónky jsou pokaždé jiné. Od elegantních girland po romantické fotostěny, od bílé až k divokým barevným kombinacím. Naše balónková výzdoba je vždy navržena tak, aby perfektně doplňovala téma a barevnou paletu vaší svatby.

Ať už plánujete klasickou, elegantní, boho nebo třeba minimalistickou svatbu, balónky skvěle sednou každé z nich. Dokáží proměnit obyčejný prostor ve snové místo nebo dodat hravost a nový rozměr i té nejluxusnější lokaci.

Dokonalé vzpomínky

Mezi naše nejoblíbenější instalace patří fotostěny. Naši klienti je milují proto, že dodávají krásu každému místu a vytvářejí prostor pro zábavu a seznamování. Moc dobře chápeme, že fotografie ze svatby nejsou jen obyčejné obrázky. Jsou to nadčasové vzpomínky. A balónky mají schopnost přidat těmto vzpomínkám nový rozměr.

Můžeme pomoci i s dalšími dekoracemi

Na svatbách jsme jako doma! Než se Překvapíto začalo specializovat na balónky, postarali jsme se o kompletní nadekorování několika desítek svateb.

Stále máme sklad plný krásných svícnů, podnosů, zrcadel, koberců a dalších dekorací, které vám můžeme na svatbu zapůjčit. Rádi vás také propojíme s některou z úžasných květinářek, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Orientační cena balónkových dekorací na svatbu

8 000 – 25 000 Kč

Výsledná cena vždy závisí na typu a velikosti dekorace, použitých balóncích, počtech dalších rekvizit (svítící nápisy, suché nebo živé květiny a jiné) a vzdálenosti svatebního místa od Prahy.

Kvůli přesnému nacenění pro vaši svatbu je vždy nejlepší nás kontaktovat telefonicky případně přes formulář.

Nechte si spočítat cenu ↓

Nechte to na nás

Náš tým zvládne vše potřebné od návrhu po instalaci tak, abyste si mohla svůj velký den užít v klidu a v pohodě. Začněme třeba tím, že nám pošlete svůj moodboard! Společně vymyslíme tu nejkrásnější dekoraci, a pak už se můžete jen těšit na váš velký den.

Napište si o konzultaci ↓