Oslavy

Ty nejlepší oslavy začínají skvělým nápadem

Dětské oslavy, baby showers, gender reveals, pikniky nebo žádost o ruku? Důvod k oslavě se najde vždy. My se postaráme o to, aby na tu vaši nikdo jen tak nezapomněl.

Dětské oslavy

Ať už vaši nejmenší chtějí letět do vesmíru, stát se piráty, osedlat jednorožce nebo pozvat kamarády na princeznovský piknik. Překvapíto zařídí to. Veškeré dekorace, sladký bar, dětský program a dárky můžete nechat na nás.

Objednat ↓

Oslavy

Uspořádáme pro vás párty, na kterou jen tak nezapomenete. Řekněte nám místo a téma a dekorace nechte na nás. A chcete-li pomůžeme vám i se vším ostatním. Od grafiky na pozvánky až po dárky pro hosty. Tvoření oslav na klíč je jedna z našich největších radostí.

Objednat ↓

Baby shower

Baby shower na míru s programem, dárky, piknikem, občerstvením a láskou kam se podíváš. Program baby shower máme připravený do posledního detailu s ochutnávkou všeho, co maminku čeká.

Objednat ↓

Gender reveal

Netrpělivě čekáte, odpočítáváte… PRÁSK!!! A křičíte radostí! Odhalit pohlaví miminka v kruhu těch nejbližších je dojemné a krásné. Zařídíme to pro vás s velkou parádou. Budeme k tomu potřebovat jenom malou spolupráci s vaším panem doktorem. 😉

Objednat ↓

Žádost o ruku

Žádost o ruku muže být kouzelná, na krásném místě. Vše přichystáme a naplánujeme. Chcete i fotografa? Maličkost!

Objednat ↓

Rozlučky se svobodou

Brzo se vdáváte a to chce stylově oslavit s těmi nejbližšími kamarádkami. Můžeme vám nadekorovat stůl v restauraci, udělat piknik nebo připravit výlet. Umíme zařídit i všelijaký program. I ty pověstné striptéry. 🙂 Ale upřímně… možná chcete raději jít na nějaký kreativní kurz nebo lekci sexy tance.